اطلاعاتی درباره ذهنوین

zehnovin ذهنوین

آموزه های قوانین کائنات و دست یابی به موفقیت در تمام جنبه های زندگی، بدون پیچیدگی های مرسوم در این حوزه که باعث میشه ذهن موفقیت رو خیلی دور از دسترس بدونه، و آموزش قانون جذب و روانشناسی تغییر باور رو با ذهنوین تجربه می کنید.

از مقالات مجله ذهنوین دیدن کنید.

شماره تماس مستقیم برای ازتباط مستقیم با مدیریت سایت ذهنوین

۰۹۳۵۴۴۷۱۵۹۳
رضا فرسادپور

 

اعتبارسنجی درگاه پرداخت ذهنوین

zehnovin ذهنوین

روزها فکر من این است و همه شب سخنم

که چرا غافل از احوال دل خویشتنم

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود

به کجا میروم آخر ننمایی وطنم


همیشه تو ذهنم این سوال مطرح بود که آیا واقعا دنیایی که در اون داریم زندگی میکنیم، کاملا غیر ارادی هست و سرنوشتی از پیش تعریف شده ای برای ما وجود داره که ما فقط طبق اون سرنوشت داریم زندگی میکنیم و هیچ کنترلی در اتفاقاتی که در زندگی برامون پیش میاد نداریم ؟ و در نهایت هر کاری هم کنیم به همون سمت سرنوشت و… تا لحظه مرگ داریم فقط پیش میریم و بعد از اون هم معلوم نیست چه اتفاقی قراره بیوفته؟
منشا وجودی ما کجاست و آیا ما به این دنیا اومدیم تا فقط زندگی کنیم و بعد هم به راحتی بمیریم؟ فلسفه ی موجودیت ما و خالق ما چی هست؟ چیزی از پیش برای ما قرار داده شده، یا ما توانایی خلق خواسته‌هامون و ایجاد تغییرات در زندگیمون رو داریم؟ اصلا چه کارهایی رو باید انجام بدیم برای اینکه خواسته‌هامون رو برآورده کنیم؟ تو مسیر زندگی چه توانایی‌ها و شایستگی‌ها و چه آگاهی‌هایی رو باید کسب کنیم؟

دقیقا این سوالات تمام سوال هایی که هر کسی ممکنه با اون برخورد کنه. حالا چه جوابی براش داشته باشه و یا نداشته باشه. برای دریافت جواب جستجو بکنه و یا نکنه، زندگی رو همونطور که هست قبول کنه و یا بی تفاوت بگذره.

من ترجیح دادم به سمت خود شناسی خداشناسی قدم بردارم، و در این مسیر که خدا من رو به سمتش هدایت کرد، خیلی چیزها رو یادگرفتم. و البته که این فرایند یک‌شبه نبوده. و به حالت یک روند دلنشین، هرچقدر که مسیر رو پیش میرم، خیلی چیزهای جدیدتر و والاتر رو یادمیگیرم و اون آرامش درونی و حس خوبی که دارم، بهم میگه، این مسیر دقیقا اصل ماجراست.

و این بود که من تمام اونچیزی که یادگرفتم و میگیریم و بهم تا به الآن کمک کرده تا به آرامش و به اون اصل برسم، رو بخوام با دیگران هم که تو این مسیر میخوان قدم بردارن، آگاهی رو نشر بدم. و این بود که ذهنوین متولد شد. و اکنون ما اینجا قرار داریم که این آگاهی‌ها رو دریافت کنیم. و سرنوشت خودمون رو به بهترین نحو از سربنویسیم.

به ذهنوین خوش آمدین.

 

از مقالات مجله ذهنوین شروع کنید.

شماره تماس مستقیم برای ازتباط مستقیم با مدیریت سایت ذهنوین

 

۰۹۳۵۴۴۷۱۵۹۳

رضا فرسادپور

اعتبارسنجی درگاه پرداخت ذهنوین