معرفی کوتاه :

من رضا فرسادپو، نویسنده کتاب تجسم هدفگرا و مدیر سایت ذهنوین هستم. انسانی اهل آموزش مستمر که دانش، تجربه و توانایی بسیار بالایی برای کمک به افراد، جهت بهبود شرایط زندگیشان دارد. تصمیم گرفتم در این صفحه برخی از مهمترین مسائلی که در وجود خودم تا حد بسیار خوبی اصلاح کردم و میتوانم به شما عزیزی که در حال مطالعه این صفحه هستی مشاوره بدهم و همچنین توانایی های خودم در حوزه روانشناسی علوم ذهنی و موفقیت را با شما به اشتراک بگذارم تا اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص مسائل ذکر شده داشته باشید و ترجیح می‌دهید فردی مطمئن و آگاه به شما کمک کند، با بنده در ارتباط باشید.

رضا فرسادپور - مشاور موفقیت - مشاور مسائل زندگی

مشاوره در خصوص مباحث عزت نفس و خودشناسی

مشاوره در خصوص مباحث خداشناسی

مشاوره در خصوص مباحث روابط فردی و رابطه عاشقانه

ما انسانها چرا به مشاوره نیاز داریم؟

مشغله‌های فکری عضو ثابت زندگی همه‌ی ما در دنیای امروز شده است. استرس‌ها و نگرانی‌ها، همه روزه قدرت تفکر راهگشا و همه جانبه را از ما میدزدند و ما را در باتلاق سردرگمی میکشاند. همیشه در هر مشکلی در زندگیمان، نیاز به فردی آگاه هست که بتواند موضوعات را از جانب دیدی نگاه کند که تا آن زمان از دید ما دور بوده است. درست به مانند یک چراغ قوه میماند که در تاریکی شب، راه حل برون رفت از این تاریکی و امیدی‌ها را نشان می‌دهد، به ما دیدگاه جدیدتری از نوع تفکر گرفته یا نگرش جدیدی که تابحال از آن منظر به موضوع نگاه نکرده بودیم.

گاه این مشاوره به ما ایده‌هایی میدهد که میتواند راهگشای مشکلاتمان باشد و گاهی هم آن راه حل‌ها، تمام مسیر نیست. اما میتوان از آن ایده گرفت که چطور می‌شود بهتر عمل کرد و سوال‌های بهتر و قدرتمند کننده‌تر از خود پرسید. زیرا که راه حل مشکلات در سوال های محدود کننده نیست. و باید این مهارت را داشته باشیم که از موضع ضعف و محدودیت، از خود سوال نپرسیم.

مشاوره رشد و توسعه فردی با رضا فرسادپور

با پر کردن این فرم، از قبل میتوانید زمان مشاوره خود را تعیین کنید و با هماهنگی قبلی مشاوره شما صورت بگیرد.

با آرزوی بهترین‌ها برای شما دوست عزیزی که به سایت من هدایت شدی.

خدمات مشاوره رشد فردی ذهنوین

هزینه یک ساعت مشاوره خصوصی  تلفنی، ۳۵۰ هزار تومان است که میتوانید از طریق دکمه زیر پرداخت بفرمایید.

نکته مهم اینکه، بعد از اتمام مشاوره همراهتان خواهم بود و این مشاوره اتمام کار نخواهد بود. زیرا بعد از مشاوره نیز، پیگیری‌ها و سوالات احتمالی بعدی شما نیز به طور رایگان در واتساپ پاسخ داده خواهد شد.

گام اول : پرداخت هزینه مشاوره

گام دوم : رزرو زمان مشاوره

لطفا بعد از پرداخت هزینه، از طریق راه‌های ارتباطی در نظر گرفته شده در پایین همین صفحه، اطلاعات خود را در واتساپ ارسال کنید و زمان مشاوره خود را تعیین کنید تا با هماهنگی قبلی، مشاوره شما انجام گیرد.

شرح پیام شما در واتساپ

📌نام و نام خانوادگی:

📌شماره رسید پرداختی:

📌شرح کوتاهی از مورد مشاوره:

روی آیکن واتساپ در زیر کلیک کنید و مستقیما پیام بدهید

تماس ضروری

با آرزوی بهترین‌ها برای شما دوست عزیزی که به سایت بنده هدایت شدی.